Zdjęcie ilustracyjne przedstawia Szefa Kuchni pokazującego efekt stosowania suchego lodu oraz grupę chłopców obserwujących z zainteresowaniem jego pracę
Zdjęcie ilustracyjne przedstawiające młodą dziewczynę w słuchawkach na uszach, która sprawdza zapach z buteleczki przykładając do nosa pipetę z zakraplaczem.

Zapraszamy na warsztaty w ramach cyklu „Małe Inne Brzmienia”. To autorski program edukacyjny polegający na oswajaniu dzieci i młodzieży z dźwiękiem, różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazujący, że muzyka to bogate terytorium poznawcze, stwarzające ogromne pole dla pasjonującej zabawy. Wszystkie warsztaty mają charakter praktyczny i nastawione są na wzmacnianie twórczego potencjału uczestników.

Czy dźwięki mają zapach?

Nikogo nie dziwi związek dźwięku i obrazu. Czy podobne relacje zauważymy między dźwiękiem i zapachem? Na to pytanie będziemy próbować odpowiedzieć podczas spotkania pełnego dźwięków i zapachów.

Kiedy: 24 października 2020 (sobota) , godz. 11.00-13.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa

Dla kogo: uczestnicy 15+

Prowadzący: Anna Stanford

Zapisy przez formularz online: https://forms.gle/4ATAULMb6thh5fyr7

Zajęcia są bezpłatne.

 

Czy Chopin jadał mazurki?

Zapraszamy na muzyczne spotkanie z Mistrzem….Kuchni! Słuchając muzyki Fryderyka Chopina przygotujemy smakołyki na bazie jego ulubionych produktów (m.in. czekolada i krewetki).

Kiedy: 26 października 2020 (poniedziałek), godz. 16.00-18.00

Gdzie: Jemy zdrowo/Krakowskie Przedmieście 24/2

Dla kogo: uczestnicy w wieku 10-13 wraz z opiekunami

Wydarzenie online >> Facebook 

Zajęcia są bezpłatne.

Uwaga! Spotkania będą prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z przepisami dotyczącymi czerwonej strefy COVID-19.

Warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.