Kalendarz Carnavalu Sztukmistrzów

Mamy dla Was coś wyjątkowego. Prosto z drukarni, jeszcze ciepłe i pachnące drukiem, limitowane, kolekcjonerskie kalendarze wydane z okazji X-lecia Carnavalu Sztukmistrzów!

Na każdej ze stron znajdziecie unikatową pracę, która brała udział w konkursie na plakat z okazji X-lecia Carnavalu Sztukmistrzów. Teraz najlepsze! Każda ze stron jest tak naprawdę oddzielnym plakatem w formacie A2, wydrukowanym na wysokiej jakości, bezdrzewnym papierze, który możecie wyciąć, oprawić i cieszyć nim oczy bezterminowo, nie tylko w 2020. Polecamy na prezent nie tylko świąteczny.

W 2019 roku Carnaval Sztukmistrzów obchodził swoje 10-lecie. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs plastyczny na plakat festiwalu. Poprosiliśmy uczestników, aby odnieśli się do tradycji Polskiej Szkoły Plakatu, w której plakat cyrkowy zajmował znamienite miejsce. Spośród zgłoszonych prac Jury przyznało nagrodę główną, cztery wyróżnienia oraz wybrało dwadzieścia prac, które zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Kalendarz prezentuje 13 wybranych prac z wystawy – całość można zobaczyć na stronie sztukmistrze.eu.

Kalendarz traktujemy jako pamiątkę naszego Jubileuszu i dedykujemy wszystkim fanom festiwalu – wspaniałej publiczności oraz naszym partnerom, którzy wspierają nas od lat.

Wydawca: Warsztaty Kultury w Lublinie 2019

Nakład: 400 sztuk – z czego tylko 200 sztuk trafiło do sprzedaży

Format kalendarza: B2

Jak kupić?

Kalendarz dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

Cena: 100 zł plus koszt wysyłki.
Możliwy odbiór osobisty w siedzibie Warsztatów Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7.