Rysunkowa grafika na jasnym, turkusowo-niebieskim tle. Grafika przedstawia biały rysunkowy kontur twarzy kobiety, obok niego pędzel w kolorze jasnoróżowym. policzki kobiety zaznaczone różowymi kropkami, poniżej głowy różowe serce. Z Lewej strony biały napis Malarstwo intuicyjne, poniżej napis zagrajmy sobie
dwie kobiety, w jasnych bluzkach, stoją w parku

Jak często zdarza Ci się słuchać muzyki i malować to, co niesie ze sobą? Jak często zdarza Ci się malować pojęcia abstrakcyjne? Kiedy ostatnio łączyłaś/eś kolory z dźwiękami?

Zapraszamy na warsztaty z serii Zagrajmy sobie! uwalniające kreatywność, pobudzające mózg i wrażliwość, dające ukojenie i kontakt z sobą samym. Poddaj się chwili i muzyce, namaluj z nami to co gra w Tobie. Nie oczekujemy zdolności plastycznych, jedynie dobrego nastawienia i otwartości.

Warsztaty poprowadzą: Luiza i Dorota z Fundacji Szpilka

Kiedy: 25 listopada (środa), godz. 17.00

Gdzie: Facebook Warsztatów Kultury, bez rezerwacji!

Czego potrzebujesz?

5 szt. białego papieru format A4, 4 kartki papieru w formacie A3, 1 karton lub papier w formacie A2 lub podobnym (duży papier), farby akrylowe, plakatowe w ulubionych kolorach, długopis, ołówek, kilka kolorowych starych gazet, klej biurowy.

Warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.