Członkowie grupy Róża - kobieta i dwaj mężczyźni - na tle krzeseł.

Warsztaty Kultury w Lublinie serdecznie zapraszają na trzy wyjątkowe koncerty! Zespół Róża, Fukki Nice oraz Pepe. to artyści, którzy zaprezentują się w Lublinie w ramach Strefy Innych Brzmień. Z pewnością nie możecie tego przegapić!

PROGRAM

Koncert Grupy Róża 

Zespół Róża to trio w składzie: Małgorzata Penkalla, Szymon Lechowicz i Kamil Hordyniec. Twórcy znani są z grup Enchanted Hunters, Sorja Morja oraz Wilga. Muzycy mieszkają i tworzą w Warszawie. Róża wygrała Konkurs Songwriterski „Czekamy, czekamy” im. Roberta Brylewskiego, grała podczas festiwalu w Jarocinie i festiwalu Fama, gdzie zdobyła tytuł laureata. Pierwszy album grupy – „Bu!” – ukazał się w dystrybucji Asfalt Distro 4 lutego 2022 roku.
Kiedy: 7 sierpnia, godz. 19.00
Gdzie: Bałagan, ul. Grodzka 5a, patio
Wstęp wolny


Koncert Fukki Nice 

Fukki Nice to zespół łączący w swoich utworach rap, elektronikę i jazz z brzmieniami folkowymi. Trio muzyków grających na gitarze, perkusji i basie dostarcza swoim słuchaczom, jak sami o sobie mówią, „lekkostrawny rap w sosie instrumentalno-elektronicznym”.
Kiedy: 11 sierpnia, godz. 20.00
Gdzie: Grodzka 5a, Bałagan – patio
Wstęp wolny


Koncert Pepe. 

W czwartek, 18 sierpnia, zapraszamy do Bałaganu na pełen emocji koncert artysty i producenta muzycznego – Pepe. Tego wieczoru usłyszymy zarówno utwory nostalgiczne, jak i melodie z pogranicza rapu, house’u, post-dubstepu, UK garage czy field-recordingu. Pepe. to producent muzyczny związany z U Know Me Records, który nagrywa i tworzy nostalgiczne utwory w klimatach lo-fi. 

Kiedy: 18 sierpnia, godz. 20.00
Gdzie: Grodzka 5a, Bałagan – patio
Wstęp wolny


O Strefie

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe połączenia. Zawsze staramy się inspirować odbiorców do odkrywania w muzyce czegoś nowego, jednocześnie na pierwszym miejscu stawiając jakość i oryginalność.

Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.