zdjęcie stoisk handlowych z rękodziełem wraz grafiką projektu Sprawunki Targi Wyjątkowych Rzeczy

Grudniowe „Sprawunki” to już czwarta edycja Targów Wyjątkowych Rzeczy, organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Wydarzenie poświęcone jest twórczości projektantów, których wyroby powstają dzięki ich kreatywności, pomysłowości i talentom manualnym. Zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w Sprawunkach przyjmowane będą do 23 listopada 2021. Targi odbędą się 18 grudnia w godz. 10.00-18.00 przy ul. Grodzkiej 7 oraz Grodzkiej 5a.

Grudzień jest miesiącem wyjątkowym jeśli chodzi o zapotrzebowanie na upominki dla naszych najbliższych. Jak sobie pomóc, by babci ponownie nie obdarować kwiecistą chustą, taty skarpetkami w romby, a brata sweterkiem z czerwononosym reniferem? Nawet najbardziej kreatywni często łapią się na tym, że pula pomysłów niestety się wyczerpała, a gotowe zestawy z drogerii to jednak nie to. Tu z pomocą przychodzą Sprawunki, podczas których w przedświątecznej atmosferze i w formacie prezentowego last minute, będzie można zgromadzić naprawdę niebanalne drobiazgi pod choinkę. Na stoiskach pojawią się przedmioty produkowane w pojedynczych egzemplarzach, albo bardzo krótkich seriach, które zostały wymyślone i wykonane lokalnie, przez projektantów, artystów, rzemieślników i przedsiębiorców kreatywnych.

Do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców zapraszamy wszystkich kreatywnych – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług, które mogą stanowić niepowtarzalny podarunek świąteczny. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale oceniamy go przez pryzmat jego jakości, autorskiego charakteru i formatu mieszczącego się pod choinką. Sprawunki są także okazją, by osobiście poznać utalentowanych twórców, często schowanych w internecie lub w czeluściach mieszkań i pracowni.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Zgłoszenia od projektantów zainteresowanych udziałem w Sprawunkach przyjmowane będą do 23 listopada 2021 za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie warsztatykultury.pl, gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin akcji.

Zapraszamy na Sprawunki!

Warunkiem uczestniczenia w wydarzeniu “Sprawunki” są łącznie 2 kryteria: potwierdzenie ze strony Warsztatów Kultury o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu oraz wniesienie opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu “Sprawunki” w wysokości 100,00 zł.

Formularz Zgłoszeniowy

Regulamin