Logotyp Próba Cafe

Zapraszamy do udzialu w przetargu na prowadzenie klubokawiarni Próba Cafe w Warsztatach Kultury, mieszczącej się w siedzibie instytucji przy ul. Grodzkiej 5a.

Próba Cafe otworzyła swoje podwoje w 2017 roku. Od tego czasu mogliśmy tam zjeść, napić się kawy i herbaty czy wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych regularnie organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. W Próba Cafe odbywają się między innymi koncerty w ramach Strefy Innych Brzmień, letnie pokazy filmowe czy spotkania z inspirującymi ludźmi, na które zapraszają animatorzy pracujący w Warsztatach. Próba jest też stałym punktem wydarzeń w ramach programów czterech największych miejskich festiwali: Nocy Kultury, Wschodu Kultury – Innych Brzmień, Carnavalu Sztukmistrzów i Jarmarku Jagiellońskiego.

Do dyspozycji przyszłych najemców jest lokal oraz jedno z najbardziej kameralnych podwórek na Starym Mieście, przylegające do kawiarni, z dodatkowym wejściem od strony kamienicy Grodzka 3. Oferty można zgłaszać do 12 marca 2020, do godziny 15:00. Szczegóły przetargu dostępne są na BIP.