
Bransoletka tkana na krośnie | Nowe rzemiosło | Sztuka Wrażliwości
Opis
Zapraszamy na warsztat tkania koralikowych bransoletek na krośnie, który wprowadzi Cię w świat tego fascynującego rzemiosła.
Na spotkaniu dowiesz się, czym jest osnowa i wątek, jak dobrać odpowiednie koraliki, nici i zapięcie. Nauczysz się przygotować krosno do pracy, równo prowadzić brzeg oraz estetycznie wykończyć bransoletkę. Co najważniejsze, ze spotkania wyjdziesz z gotową, własnoręcznie utkaną bransoletką.
Warsztat poprowadzi Anita Tobiasz – na co dzień retuszerka fotografii, w wolnych chwilach tworzy biżuterię artystyczną.
Informacje praktyczne
Kiedy: 14 lipca 2025 r., godz. 17.00–20.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala warsztatowa – parter
Dla kogo: młodzież 13+ oraz dorośli również w spektrum autyzmu, początkujący i chcący nauczyć się nowego rzemiosła
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Dostępność
Warsztat przyjazny autyzmowi
słuchawki wyciszające
pokój wyciszeń
wydarzenie w miejscu niedostępnym architektonicznie
Przeczytaj o dostępności Warsztatów Kultury i skontaktuj się z nami https://warsztatykultury.pl/pl/dostepnosc/