window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na identyfikacji wizualnej Nocy Kultury jest napis: Hej! Młodzi Raperzy i Raperki! Nabór!

Młodzi Raperzy i Raperki! | Nabór na Noc Kultury 2024

ZAPISY

Opis

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego laureaci i laureatki zaprezentują się na muzycznej scenie Nocy Kultury (1/2 czerwca 2024, Lublin)! To świetna okazja aby podzielić się swoją twórczością i zdobyć uznanie lubelskiej publiczności!

Dlaczego warto?

  • Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swojego talentu przed wielotysięczną publicznością festiwalu.
  • To także niezła szkoła życia – profesjonalna scena i pełne zaplecze techniczne.
  • Artyści i artystki wybrani w naborze znajdą się w oficjalnym programie Nocy Kultury, zyskają promocję w materiałach drukowanych, na stronie internetowej oraz na social mediach festiwalu.
  • Dodatkowo będą suportem przed jedną z największych gwiazd sceny rapowej w Polsce! Kto to będzie? Dowiecie się już w środę!
  • Po festiwalu udostępnimy pakiet zdjęć z koncertu, który będzie można użyć do dalszej promocji swojej osoby na scenie rapowej.  

Jakie są warunki uczestnictwa?

  • W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku 18 – 25 lat, indywidualnie lub z zespołami z całej Polski, które tworzą i występują amatorsko i nie posiadają kontraktu z profesjonalną wytwórnią płytową.
  • Nie zwracamy kosztów podróży i noclegów, nie wypłacamy honorariów, zapewniamy natomiast obsługę techniczną (nagłośnienie, oświetlenie), oraz promocję i dokumentację fotograficzną występu.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 maja 2024 r. za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie nockultury.pl.


Harmonogram konkursu

do 7 maja 2024 – nabór zgłoszeń
9 maja 2024  –  eliminacje konkursowe w Teatrze Starym (Jezuicka 18_
13 maja 2024 – wyniki naboru
1 czerwca 2024 – prezentacja laureatów i  laureatek konkursu na głównej scenie rapowej Nocy Kultury

REGULAMIN | FORMULARZ

O Nocy Kultury

Noc Kultury to kilkaset bezpłatnych wydarzeń artystycznych w przestrzeni publicznej Lublina. To tysiące uśmiechniętych ludzi spacerujących ulicami miasta w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń. To jedyna taka noc w roku, kiedy niemożliwe staje się możliwe! Koncerty, instalacje świetlne, spektakle, pokazy, warsztaty i wiele, wiele innych, wymykających się definicjom. Uczestnicy mogą przeżyć kumulację doświadczeń i przygód spakowanych w pakiet siedmiu godzin. Tylko od nich zależy, czy to będzie noc szalonych koncertów i spektakli, czy kameralnych spotkań literackich. Noc Kultury poprzez instalacje w przestrzeni publicznej zmienia całe ulice nie do poznania: to czas, kiedy można wąchać bramy, głaskać kudłate ściany, zaglądać przez dziurkę od klucza do fantastycznych światów. Przed wyjściem koniecznie trzeba naładować baterie w aparacie.

Noc Kultury
1/2 czerwca 2024
Lublin – Stare Miasto i Śródmieście
nockultury.pl
Wstęp wolny.

Data

22 kwietnia 2024 - 07 maja 2024
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

zapisy
Kategoria

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top