window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Okładka książki "Wszystko mam bardziej".

„Wszystko mam bardziej. Życie w spektrum autyzmu”. Spotkanie z autorem Jackiem Hołubem | Sztuka Wrażliwości

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jackiem Hołubem, autorem reportażu „Wszystko mam bardziej. Życie w spektrum autyzmu”. Publikacja to zbiór rozmów z psychologami i psycholożkami, ale przede wszystkim z osobami, które o tym, że są w spektrum autyzmu, dowiedziały się już w dorosłym życiu. Bohaterowie reportażu opowiadają, dlaczego dorośli decydują się na diagnozę i dlaczego autyzm to nie zawsze supermoce. W książce możemy przeczytać  o codzienności, trudnościach w relacjach społecznych, nadwrażliwościach sensorycznych i potrzebach, ale także o związkach, mocnych stronach i pasjach oraz o tym, co daje ukojenie i szczęście osobom w spektrum autyzmu. Autor konfrontuje mity i stereotypy narosłe wokół autyzmu, opisując zmieniające się wciąż postrzeganie neuroróżnorodności.

 Prowadzenie: Kasia Chróścik, Fundacja Nie Tylko Autyzm

Informacje praktyczne

Kiedy: 20 czerwca 2024, godz. 19.00
Gdzie: Facebook Warsztatów Kultury 

Dla kogo: dla osób w wieku 12+ w spektrum autyzmu oraz wszystkich zainteresowanych tematem autyzmu

Dostępność

wydarzenie przyjazne autyzmowi

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Logotypy.

Data

20 czerwca 2024
Zakończone!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

Facebook
Go to Top