Dwaj mężczyźni idą przez dżunglę. Mają plecaki, za nimi jest powalone drzewo. Na środku logo Miasta Movie.

Łowca | Miasto Movie

reż. Daniel Nettheim, czas 101’, 2011 r.
Jak zawsze doskonały Willem Dafoe w roli myśliwego-najemnika, przyjmującego zlecenie od wielkiej korporacji. Zadanie, którego podejmuje się bohater, polega na wytropieniu i pobraniu próbek DNA tygrysa tasmańskiego. Jest to niezwykle rzadkie, niemal wymarłe zwierzę, a wytropienie go graniczy z cudem. Myśliwy jednak zna swój fach i – podobnie jak tygrys – sam jest w jakimś stopniu przedstawicielem ginącego gatunku – ludzi żyjących w symbiozie ze światem dzikiej przyrody. Bohater początkowo zakłada, że zlecenie, którego się podjął to kolejna rutynowa praca. Po dotarciu na Tasmanię okazuje się jednak, że sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana niż przewidywał. Na miejscu trwają m.in. protesty ekologów, walki i konflikty wewnątrz lokalnej społeczności oraz nieuczciwe interesy płacącej mu korporacji. Do tego szybko odkrywa, że nie tylko on poluje na rzadkiego tygrysa.

Kiedy: 12 stycznia 2022, godz. 19:00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro.
Wstęp wolny.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19

Drodzy uczestnicy, zapewne słyszeliście o aktualnych zmianach w przepisach dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych podczas pandemii COVID-19 i chcielibyście wiedzieć jak to wpłynie na Wasz udział w naszych koncertach / pokazach filmowych czy spotkaniach.
Zapraszamy absolutnie WSZYSTKICH do udziału w naszym wydarzeniu w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób:
1. pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki, której noszenie będzie wymagane na terenie Warsztatów Kultury
2. jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID tj. jeden z następujących dokumentów umożliwiających niewliczanie Cię w ustanowione limity widzów tj.:
– certyfikat szczepienia, – certyfikat o negatywnym wyniku testu – certyfikat ozdrowienia
weź go ze sobą i pokaż obsłudze przy wejściu do sali. Osoby z takim zaświadczeniem wchodzą bez limitu związanego z bezpieczeństwem covidowym

3. udział w wydarzeniu mogą wziąć także osoby, które nie posiadają żadnego z powyższych certyfikatów, natomiast może zdarzyć się sytuacja, kiedy osiągniemy limit i dlatego warto przyjść wcześniej. Nowe przepisy pozwalają nam wpuścić do siedziby określoną liczbę osób, które zaświadczenia o szczepieniu nie posiadają.
4. jeśli masz objawy przeziębienia, zostań w domu.
Prosimy o wyrozumiałość i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nowe obostrzenia nie wpłynęły negatywnie na odbiór kultury 🙂

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

 

 

Więcej informacji o cyklu Miasto Movie

Tagi:

Data

12 stycznia 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria