Zdjęcie promocyjne, kolorowe, orientacja pozioma. Przedstawia dzieci z instrumentami, siedzące na kocu położonym na trawie. Na zdjęcie naniesiona została grafika w postaci białego napisu na różowym pasku o treści: Małe Inne Brzmienia oraz różowego napisu na białym pasku o treści: Zagrajmy sobie.

Loop Lublin! – warsztat tworzenia piosenki | Małe Inne Brzmienia

Uwaga! Dzieci przychodzą z dorosłymi opiekunami. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy od 7 lipca od godz. 11.00 do wyczerpania miejsc.

Kiedy: 14-16 sierpnia (warsztaty trzydniowe)
piątek, godz. 16.00-19.00
sobota, godz. 10.00-14.00
niedziela, godz. 10.00-14.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa (II piętro)

wiek uczestnika: 6-10 lat

Zapisy: za pośrednictwem formularza online 
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy warsztatu wspólnie stworzą tekst i muzykę piosenki i w efekcie prac nagrają utwór muzyczny. Tym razem w muzyczną podróż zabierze nas Joanna Bronisławska / ASI MINA

muzyk, pedagog, animatorka kultury, aktywistka. Członek zespołu The Complainer (od 2008) i Mołr Drammaz (od 1994), związana z legendarną już wytwórnią niezależną mik.musik.! Solowo zadebiutowała w 2006 roku płytą „Wszystko mam! Tylko gdzie?”. Na koncie ma wiele koncertów i akcji artystycznych w kraju i za granica (m.in. OFF Festival Katowice, Opener Festival Gdynia, Ars Cameralis Katowice, Nowa Muzyka Katowice, Malta Festival Poznań, Unsound Festival Kraków, c-side Festival Izrael, SKIF San Petersburg, Subtropic Festival Miami, Puls Londyn).

Warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.

Data

14 - 16 sierpień 2020
Zakończone!

Czas

16:00 - 14:00

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro