Zdjęcie przedstawia mężczyznę grającego na instrumentach

Małe Instrumenty ǀ Sztuka Wrażliwości – Koncert przyjazny sensorycznie

Zapraszamy na niezwykły koncert Małych Instrumentów, grupy artystycznej, która koncentruje się na poszukiwaniach dźwiękowych w sferze profesjonalnych instrumentów o niewielkich rozmiarach, dźwiękowych zabawek, kuriozalnych wynalazków muzycznych i całej masy drobiazgowych przedmiotów wydających dźwięki. W ten sposób konstruowana muzyka eksponuje niepowtarzalny charakter barw, czasem piękny i kunsztowny, czasem zaskakujący i odkrywczy, a czasem ujawnia ułomności brzmienia i cieszy ograniczeniami.

Spotkanie z Małymi Instrumentami to interaktywna lekcja muzyki, będąca niezwykłym przeżyciem na długo pozostającym w dźwiękowej pamięci.

Kiedy: 19 listopada, godz. 11.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro

Udział bezpłatny. Wydarzenie dla grup zorganizowanych 1-4 klasa szkół podstawowych. Obowiązują zapisy pod nr tel. 81 533 08 18

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

logo - Sztuka Wrażliwości; organizator: Fundacja Kultura Enter; partnerzy: Warsztaty Kultury, nie tylko autyzm, NeuroDots, autism team; Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności, Nowe FIO

Data

19 listopada 2021
Zakończone!

Czas

11:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro