kolorowe tło, w lewym dolnym rogu logo Warsztatów Kultury, w prawym dolnym rogu napis #kulturaonline Miastoczułość: porozmawiajmy o mieście

Miastoczułość | Nowe media a przestrzeń publiczna

Zapraszamy na cykl spotkań z wykładowcami Instytutu Badań Przestrzeni Publicznej (ASP w Warszawie). Zajmiemy się szeroko rozumianą tematyką miejską, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni publicznej.
Projekt jest skierowany do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje naukowe kompetencje i poznać specyfikę działania w różnych obszarach miejskich aktywności.
Spotkania odbędą się w aplikacji ZOOM.


II spotkanie: Nowe media a przestrzeń publiczna

Kiedy: 26 listopada (czwartek), godz. 10.00

Prowadzenie: dr hab. Piotr Welk

ZAPISY


Dr hab. Piotr Welk – studiował na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom uzyskał w roku 1998 w pracowni prof. Waldemara Świerzego. Artysta grafik, nauczyciel akademicki na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie prowadzi pracownię Multimedialnej Kreacji Artystycznej. Tworzy grafiki komputerowe w technikach 2D i 3D, animacje komputerowe i efekty specjalne do filmów animowanych, jest autorem fotografii i instalacji multimedialnych. Piotr Welk jest ambasadorem Legalnej Kultury.

Data

26 listopada 2020
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:30

Więcej informacji

ZAPISY