mężczyzna podczas koncertu. ubrany w kolorową koszulę pochyla się nad mikserem do muzyki, przed nim stoją mikrofony na statywach.

Premiera: Javva – koncert online oraz Wideocast: Postpunk

Kolejny piątek bez koncertu? Nie u nas. Przygotowaliśmy dla Was dwie muzyczne premiery:
🎸 Piąty odcinek Wideosłownika Polskich Zjawisk Muzycznych. Tym razem odcinek o postpunku!
🎸 Pełny i oficjalny materiał filmowy z koncertu online grupy Javva podczas Innych Brzmień 2020!
▲▼▲▼▲▼▲▼
Premiera: wideocast Polskie Zjawiska Muzyczne: postpunk + Koncert: Javva
Kiedy: Piątek, 5 lutego 2020, od godz. 18.30
Gdzie: https://www.innebrzmienia.eu/
lub na naszym kanale YouTube: youtube.com/c/InneBrzmieniaFestival
▲▼▲▼▲▼▲▼
Wideosłownik Polskich Zjawisk Muzycznych to cykl wideocastów przybliżających różne gatunki i style muzyczne związane z polską sceną alternatywną. Będą one korespondowały z cyklem koncertowym, tworząc barwną opowieść o polskiej muzyce, prezentowanych gatunkach i zjawiskach, układając się w swego rodzaju wideosłownik polskiej muzyki. Przewodnikami po meandrach dźwiękowych i kontekstach stylistycznych będą eksperci z branży muzycznej, dziennikarze oraz producenci wydarzeń.
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Javva – zespół złożony z uznanych muzyków polskiej sceny jazzowej i alternatywnej związanych dotąd z takimi formacjami jak: Contemporary Noise Sextet, Alameda, Duży Jack, Hokei, Something Like Elvis, Opla czy Xenony. W Javvie artyści postanowili w autorski sposób zmierzyć się z tematem muzyki tanecznej, nie odcinając się przy okazji od swoich awangardowych korzeni. Efekt jest znakomity, łączący w sobie rytmy afrykańskie i orientalne z avant rockiem, muzyką psychodeliczną czy noisem. Ich debiutancka płyta „Balance of Decay” stała się jednym z muzycznych wydarzeń ubiegłego roku w Polsce. 

 

Data

05 lutego 2021
Zakończone!

Czas

18:30

Więcej informacji

Youtube
Kategoria