Wolontariusze Kultury z koordynatorką projektu stoją w punkcie informacyjnym i prezentują foldery festiwalu Wschód Kultury Inne Brzmienia

20 lutego Warsztaty Kultury w Lublinie rozpoczynają rekrutację do programu Wolontariusz Kultury. Wolontariusz Kultury to osoba, która kocha kulturę i chce być częścią ważnych dla Lublina wydarzeń. Do współpracy zapraszamy mieszkańców Lublina w wieku od 15 do 75 lat, którzy chcą rozpocząć przygodę z wolontariatem lub kontynuować ją na innym poziomie.

Przygotowaliśmy dla Was cykl bezpłatnych warsztatów i praktyk, dzięki którym zyskacie szeroką wiedzę, aby lepiej współpracować z organizatorami wydarzeń kulturalnych. Współpraca przy wydarzeniach kulturalnych to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności, ale także szansa na przeżycie niezapomnianego lata, a przede wszystkim możliwość zaskoczenia samego siebie tym, jak wiele można się nauczyć i przeżyć w krótkim czasie.

Kiedy: Spotkania i warsztaty odbywać będą się od 14 marca do 9 października 2020 (2-3 spotkania w miesiącu, 6 godzin każde). Dokładne daty szkoleń już wkrótce będą dostępne na naszej stronie.

Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a, II piętro

Zapisy: zapisy online od 20 lutego do 5 marca. Link do formularza udostępnimy przed samym rozpoczęciem zapisów.
Udział bezpłatny

więcej aktualności