Warsztaty Kultury w Lublinie biorą udział w innowacyjnym projekcie Erasmus+ o nazwie ALLURE (Alfabetyzacja na rzecz wolności: powszechna dostępność w miejscach kultury dla kształcenia ustawicznego). Jednym z planowanych rezultatów projektu jest raport dotyczący dostępności i inkluzyjności w działaniach kulturalnych w Europie.

O badaniu

W tym celu zbieramy dobre praktyki, refleksje i potrzeby różnego typu instytucji. Chcielibyśmy poznać Państwa doświadczenia w tych obszarach. Uważamy, że są one ważne i istotne z punktu widzenia projektu. Aby ułatwić proces dzielenia się doświadczeniami, przygotowaliśmy ankietę online, której wypełnienie powinno zająć od 5 do 7 minut. Istnieje możliwość wypełnienia dokumentu podczas kilku sesji. Pytania nie są skomplikowane, a każda udzielona informacja ma dla nas ogromne znaczenie. Ankieta będzie otwarta do 16 grudnia 2022 roku.

Podsumowanie badań wyślemy na podany w ankiecie adres e-mail. W ramach projektu powstaje też wygodna aplikacja pozwalająca tworzyć dostępne dokumenty PDF, którą z przyjemnością się z Państwem podzielimy już niebawem.

Bardzo dziękujemy za współpracę!

ANKIETA