Wystawa obrazów Igora Bryzka

W grudniu zapraszamy fanów sztuk wizualnych do obejrzenia dwóch wystaw – „Spotkania z Naturą” oraz „Tęsknię za Ukrainą”. 

Program

Tęsknię za Ukrainą 

5 listopada w Baszcie Prochowej we Lwowie odbył się festiwal „Ćwierć” – festiwal sztuki DIY i sceny undergroundowej w Ukrainie. Inicjatorem i współautorem wydarzenia jest przebywający obecnie w Polsce artysta multimedialny, queer-anarchista i aktywista z Melitopola (Ukraina Południowa) – Oleksandr Halishchuk, który nie mógł osobiście uczestniczyć w festiwalu. Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Galeria Labirynt zapraszają na wystawę-prezentację wideo materiałów multimedialnych, które artysta dostał od współorganizatorów i realizatorów festiwalu w Ukrainie – „Undercover.residence”, „SRZ-4” i „Teletransfer” oraz „Coschey Lab”.
Otwarcie: 2 grudnia 2022, o godz.19.00
Kiedy: 
3 – 4 grudnia 2022, w godz. 12.00 – 19.00
Gdzie: 
Galeria Labirynt, Lublin, ul. Popiełuszki 5
Dla kogo: osoby pełnoletnie
Wstęp: płatny 1 zł


Wystawa Spotkania z Naturą – Igor Bryzek | Sztuka Wrażliwości

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Spotkania z Naturą”. Jej autorem jest Igor Bryzek – 18-letni autystyczny artysta, który zachwyca swoim malarstwem pełnym niezwykłych form i kolorów. Jego wielkoformatowe pastele, przepełnione emocjami i twórczą ekspresją, są przykładem niezwykłej wyobraźni.
Kiedy: 1–31 grudnia 2022 (od poniedziałku do piątku oraz wyłączając Święta Bożego Narodzenia), godz. 10.00–17.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 7 – korytarz
Wstęp wolny.

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.