window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
grafika promująca wydarzenie: czarno-białe zdjęcie zespołu z logotypem Strefa Innych Brzmień, nazwą zespołu: Alfah Femmes, datą i miejscem koncertu

Alfah Femmes | Strefa Innych Brzmień

Kiedy: 17 września 2021 – piątek, godz. 20.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa  (II piętro)
Wstęp wolny

Alfah Femmes to sześcioosobowy zespół z Trójmiasta. Jego twórczość oparta jest na muzycznych kolażach, w których można odnaleźć elementy new wave, no wave i cold wave, odniesienia do art-popu, synth-popu, post-punka, ale też indie oraz muzyki klasycznej.

Zespół zadebiutował w październiku 2020 r. dobrze przyjętym albumem „No Need to Die”. W sierpniu 2021 r. wydał płytę EP „I Wouldn’t Bother”.

Strefa Innych Brzmień

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe połączenia. Zawsze staramy się inspirować odbiorców do odkrywania w muzyce czegoś nowego, jednocześnie na pierwszym miejscu stawiając jakość i oryginalność.

Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.

Przygotowanie: Agnieszka Wojciechowska, Rafał Chwała

Tagi:

Data

17 września 2021
Zakończone!

Czas

20:00 - 21:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top