window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
grafika promująca wydarzenie: piosenkarz z gitara elektryczną śpiewa do mikrofonu w specjalnie zaaranżowanym studiu, w tle literki układające się w słowo inne.

Bajzel – koncert online + Wideocast: One Man Show

W tych dziwnych czasach tylko muzyka może nas uratować! Dlatego w środowy wieczór zapraszamy Was na dwie muzyczne premiery:

19:00 – Szósty odcinek Wideosłownika Polskich Zjawisk Muzycznych. Tym razem Tomek Kowalewicz opowie Wam o One Man Show.
19:30 – Pełny i oficjalny materiał filmowy z koncertu Bajzla w Strefie Innych Brzmień online!
▲▼▲▼▲▼▲▼
Premiera: wideocast Polskie Zjawiska Muzyczne: One Man Show + Koncert: Bajzel
Kiedy: Środa, 31 marca 2021, od godz. 19.00
Gdzie:  na stronie innebrzmienia.eu  lub na naszym kanale YouTube
▲▼▲▼▲▼▲▼
Wideosłownik Polskich Zjawisk Muzycznych to cykl wideocastów przybliżających różne gatunki i style muzyczne związane z polską sceną alternatywną. Będą one korespondowały z cyklem koncertowym, tworząc barwną opowieść o polskiej muzyce, prezentowanych gatunkach i zjawiskach, układając się w swego rodzaju wideosłownik polskiej muzyki. Przewodnikami po meandrach dźwiękowych i kontekstach stylistycznych będą eksperci z branży muzycznej, dziennikarze oraz producenci wydarzeń.
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Bajzel – pod tym pseudonimem działa Piotr Piasecki. Artysta, pochodzący ze Świnoujścia, na co dzień mieszkający w Poznaniu, przemierzył nasz kraj wzdłuż i wszerz, grając setki koncertów. Po drodze towarzyszył m.in. takim wykonawcom jak: Hey, Lao Che, Pogodno czy duet Babu Król, który od początku współtworzy z Jackiem Budyniem Szymkiewiczem. Formuła występów Bajzla to zjawiskowe one man show, w którym śpiewa, gra na gitarze, wykorzystuje przy tym multum efektów i loopów, a całość zabiera widza w szaloną, rock’n’rollową jazdę bez trzymanki.

Data

31 marca 2021
Zakończone!

Czas

19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB
Go to Top