window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Trzej wolontariusze - dziewczyna i chłopak - w namiocie punktu informacyjnego.

Szukamy Wolontariuszy na Carnaval Sztukmistrzów!

ZAPISY

Festiwalowe lato Warsztatów Kultury w Lublinie już w pełni. Dziś rozpoczynamy nawet to kalendarzowe, co oznacza, że coraz bliżej do momentu, kiedy przyda nam się wsparcie przy wydarzeniach, które będą się odbywać w drugiej połowie sezonu urlopowego. Na Wolontariuszy czeka tym razem Carnaval Sztukmistrzów. 

O Wydarzeniu:

Karnawał to okres, kiedy zwyczajowe prawa codzienności ulegają zawieszeniu, a cały społeczny i kulturowy porządek ulega wywróceniu. Tak jak kuglarz (czy też artysta) jest synonimem odmieńca, cudaka i wyrzutka, tak czas karnawału jest synonimem czasu święta, zniesienia praw, obowiązków, norm. Na ostatni weekend lipca Artyści Carnavalu Sztukmistrzów, jak zwykle zresztą, przybędą do Lublina, by wspólnie świętować i prezentować swoje umiejętności. Przywiozą ze sobą wrodzoną radość i pogodę ducha, a nam przyda się pokaźna grupa Wolontariuszy, którzy będą potrafili to radosne rozbrykanie trochę okiełznać.

Naszym Wolontariuszom oferujemy kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Informacje praktyczne

21 czerwca–5 lipca 2022 r. – rekrutacja Wolontariuszy,
11–26 lipca 2022 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2–3 godz.). Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji.
Największe zaangażowanie w okresie 26 lipca–1 sierpnia 2022 r. – szczegółowy grafik do ustalenia.

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

Wolontariuszem mogą zostać osoby w wieku od 13 lat.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych: FORMULARZ 

Sprawdź także

Szukamy Wolontariuszy na Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński

 

Data

21 czerwca 2022 - 05 lipca 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Zapisy
Go to Top