window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
różowe tło, napis #kulturaonline, napis Crealive Jam, logo Inkubator Kultury, ilustracja przypominająca słoik

Creative Jam dla sektora kultury | Inkubator Kultury

Tym razem, w ramach pandemicznej wersji Inkubatora Kultury , spotkamy się, żeby spojrzeć z innej perspektywy na kreatywność – trochę ją odczarować, nadać jej ramy i strukturę. Podziałamy zespołowo i indywidualnie, bo każdy z nas potrzebuje czegoś innego, żeby znaleźć te najlepsze pomysły w swojej głowie. Poza tym, czy zawsze chodzi o te najlepsze? A to wszystko w kontekście kultury.

Które pomysły są najciekawsze? Jak o nich rozmawiać? Kto i kiedy potrzebuje zespołu i jak działać w pojedynkę? Poznaj różne podejścia i zbuduj własny proces kreatywny. Kreatywność to nie unikalna umiejętność zarezerwowana dla wybranych ani łut szczęścia. O nie!

Creative Jam to intensywne warsztaty projektowania nowych rozwiązań dla kultury, łączące pracę nad tworzeniem innowacji z poznawaniem narzędzi sprzyjających procesom kreatywnym.

Warsztaty realizowane w ramach Inkubatora Kultury skierowane są do osób związanych zawodowo z sektorem kultury i kreatywnym.

Czas: 2×3 godz. + praca w grupach
Kiedy: 4 i 11 grudnia 2020 w godzinach, godz. 17.30-20.30 oraz praca grupowa nad zadaniem kreatywnym w tygodniu pomiędzy szkoleniami
Forma: online poprzez platformę Zoom oraz MURAL
Zapisy: udział w szkoleniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy za pomocą formularza online
Prowadzący: Krzysztof Ożóg

Krzysztof Ożóg – ma zwyczaj powtarzać, że każdy jest kreatywny, tylko nie każdy ma na to szansę. Projektuje usługi w agencji FUZERS wnosząc spojrzenie na cały system i konsekwencje dla planety. Największa zabawę znajduje w zmianie z „jak jest?” na „jak mogłoby być?”. Aktywizuje zespół od pierwszego spotkania, później energia stopniowo wzrasta.

Podczas warsztatów nie tylko prowadzi zespół przez proces, ale angażuje się każdą dyskusję. Dzielił się doświadczeniem z takimi markami jak PKO BP, mBank, Santander Consumer Bank, BGŻ BNP Paribas, IKEA, SKANSKA.

Data

04 grudnia 2020
Zakończone!

Czas

17:30 - 20:30

Więcej informacji

ZAPISY
Go to Top