window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na zielonym tle szara bluzka dziecięca pomalowana we wzory geometryczne różnymi kolorami.

Daj swojej szafie drugie życie | Warsztat rodzinny

ZAPISY

Opis wydarzenia

Co to znaczy inspirować się naturą? Czego się uczymy, patrząc na drzewa i rośliny? Skąd projektanci i projektantki biorą pomysły na wzory i kształty? Serdecznie zapraszamy na warsztat rodzinny, w czasie którego uczestnicy będą tworzyć kolorowe szablony na starych ubraniach, dając im drugie życie. Wydarzenie skierowane jest do dzieci, które chcą twórczo spędzić wolny czas i pobudzić swoją kreatywność.

Podczas warsztatu użyjemy farb do tkanin oraz własnoręcznie wykonanych szablonów. Będziemy uczyć się tworzenia wzorów i doboru kolorów poprzez obserwację świata natury i rozmawiać o tym, co nam się podoba w rzeczach, które nosimy. To świetny sposób na pobudzenie wyobraźni i naukę o ekologii. Jesteśmy pewni, że każde dziecko, które weźmie udział w spotkaniu, będzie zadowolone i dumne ze swoich nowych ubrań. Zajęcia poprowadzi Florentyna Nastaj.

Informacje praktyczne

Kiedy: 30 kwietnia 2022, godz. 10.30
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala warsztatowa, parter
Kto: dzieci w wieku 6-12 lat wraz z pełnoletnim opiekunem

Zapisy: udział bezpłatny, zapisy przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Biogram prowadzącej

Florentyna Nastaj – absolwentka malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS. Maluje obrazy, wykonuje rysunki, rzeźby ceramiczne, a także projektuje plakaty i książki dla wydawnictw dla najmłodszych. Jest laureatką konkursu na Najpiękniejszą Książkę Roku. Współpracuje z instytucjami kultury w Lublinie oraz pracuje jako projektantka graficzna w Galerii Labirynt.

Data

30 kwietnia 2022
Zakończone!

Czas

10:30

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala warsztatowa, parter
Kategoria
Go to Top