window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Cyrkowiec chodzi na szczudłach.

Dołącz do programu buskerskiego Carnavalu Sztukmistrzów 2023!

Opis wydarzenia

Ogłaszamy nabór zgłoszeń do konkursu buskerskiego Carnavalu Sztukmistrzów 2023! Zapraszamy wszystkich chętnych buskerów i performerów ulicznych do zgłaszania swoich kandydatur! W trzeciej edycji konkursu w szranki na gagi i triki oczarowujące publikę startować mogą zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy max 10 zróżnicowanych pokazów, które będzie można podziwiać w najatrakcyjniejszych lokalizacjach w Lublinie w dniach 27.07–30.07.2023 r.

Dołącz do nas, daj się poznać szerszej publiczności, zdobądź atrakcyjną nagrodę i baw się wspaniale podczas Carnavalu Sztukmistrzów 2023! Na zgłoszenia czekamy do 7 maja.

Dlaczego warto?

Carnaval Sztukmistrzów to największy w Polsce festiwal prezentujący sztukę nowego cyrku, akrobatyki i klaunady. To czas, kiedy do miasta zjeżdżają artyści uliczni i mistrzowie sztuki cyrkowej z całego świata, aby zaprezentować zapierające dech w piersiach spektakle i pokazy.

 • DATKI DO KAPELUSZA
  Od 13 lat festiwalowa publiczność Carnavalu Sztukmistrzów entuzjastycznie przyjmuje buskerów, licznie uczestnicząc w pokazach i nagradzając artystów hojnymi datkami do kapelusza. Co roku nasz festiwal odwiedza ponad 120 000 widzów! Podczas wydarzenia gwarantujemy 4 dni występów (2 razy dziennie) w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Lublina.
 • NAGRODA FINANSOWA
  Pokazy buskerskie będą premiowane możliwością wygrania nagrody finansowej w wysokości 3000 zł. Zwycięzcę nagrody wytypuje sama publiczność, oddając głosy za pośrednictwem aplikacji online.
 • ROZPOZNAWALONOŚĆ
  Artyści wybrani w naborze znajdą się w oficjalnym programie festiwalu i zyskają promocję w materiałach drukowanych Carnavalu Sztukmistrzów, na stronie internetowej oraz na social mediach festiwalu.

Jakie są warunki uczestnictwa?

• Preferujemy pokazy nowe lub takie, które nie były dotychczas prezentowane w oficjalnym programie Carnavalu Sztukmistrzów w latach ubiegłych. Jako festiwal cyrkowy pragniemy przede wszystkim oglądać pokazy, które zawierają elementy sztuki cyrkowej (dyscypliny, rekwizyty) lub tematycznie nawiązują do cyrku.

• Artyści muszą być samowystarczalni technicznie i organizacyjnie (zapewniamy miejsce do występu i podstawowe zaplecze techniczne).

• Oferujemy nocleg i wyżywienie oraz zwracamy koszty podróży do wysokości max. 450 € (przyjazdy zagraniczne) i do max 1000 zł (przyjazd z Polski).

Jak się zgłosić?

Jeżeli akceptujecie nasze warunki i jesteście zainteresowani uczestnictwem w festiwalu, prosimy o przesłanie zgłoszenia online na adres mailowy info@carnavallublin.eu, w którym znajdą się:

 •  Filmiki/ trailery z pokazów (opcjonalnie zdjęcia)
 •  Krótka informacja o sobie i pokazie;
 •  Informacja nt. zapotrzebowania technicznego.
 • Określenie trasy podróży (środek transportu, skąd przyjazd)

regulamin

Kiedy?

Na zgłoszenia czekamy do 7 maja 2023 r.
Pokazy na żywo w Lublinie odbędą się w dniach 27–30.07.2023 r.
Z wybranymi artystami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie, nie płacimy honorariów!

Data

24 marca 2023 - 07 maja 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Carnaval Sztukmistrzów
Go to Top