window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na grafice dominują trzy kolory: czarny, różowy i biały. Na czarnym tle widzimy postać z różowymi włosami. W lewym górnym rogu biały napis "Inne" w formie 3d. W tle rozsypane są czarne sześciany.

Inne Brzmienia w kwarantannie: CZŁOWIEK | Playlista Spotify i YT

Człowieku! Weź posłuchaj tej środowej playlisty na kwarantannę! Dziś nasz temat to CZŁOWIEK, a na playliście m.in. Funkadelic, Juno Reactor i Wczasy.

 Tym razem zainspirowało nas ludzkie oblicze muzyki oraz ludzie w muzyce – twórcy, muzy, słuchacze..UWAGA! Dzisiejsze playlisty Spotify i YouTube troszkę się róznią, więc warto przesłuchać na obu platformach.


Przesłuchaliście już całe Spotify dwa razy? Muzyka na YouTube nie kryje przed Wami tajemnic? A może algorytmy największych gigantów płatają Wam figle i podsuwają muzykę, której wcale nie chcecie słuchać? I tu, całe na biało, wkraczają Inne Brzmienia! Co środę dostaniecie od nas świeżutką playlistę przygotowaną na podstawie utworów artystów, którzy zagrali na lubelskim festiwalu. Każda z nich będzie poświęcona innemu tematowi.


Człowiek na Spotify:

Człowiek na YouTube:

Data

13 maja 2020
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00
Go to Top