window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Czarno-różowa grafika. W lewym górnym rogu biały napis "Inne" w formie 3d. Na środku różowa ilustracja lubelskiej Bramy Krakowskiej. W prawym dolnym rogu czarny napis na białym tle " Inne Brzmienia w kwarantannie: MUSIC IN". W tle rozsypane czarne sześciany tworzące wrażenie przestrzeni na czarnym tle.

Inne Brzmienia w kwarantannie: MUSIC IN | Playlista na Spotify i YT

Inne Brzmienia (jeszcze) w kwarantannie. Nasz cykl środowych playlist spinamy symboliczną klamrą, i po muzycznych podróżach po całym świecie wracamy do Lublina. Dziś MUSIC IN, czyli poznajcie bliskie naszemu sercu lubelskie i okołolubelskie kapele!


Przesłuchaliście już całe Spotify dwa razy? Muzyka na YouTube nie kryje przed Wami tajemnic? A może algorytmy największych gigantów płatają Wam figle i podsuwają muzykę, której wcale nie chcecie słuchać? I tu, całe na biało, wkraczają Inne Brzmienia! Co środę dostaniecie od nas świeżutką playlistę przygotowaną na podstawie utworów artystów, którzy zagrali na lubelskim festiwalu. Każda z nich będzie poświęcona innemu tematowi.


RELAKS na YouTube:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept

Data

27 maja 2020
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Go to Top