window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na grafice dominują trzy kolory: czarny, różowy i biały. Na czarnym tle widzimy różowy "rozpływający się zegar". W lewym górnym rogu biały napis "Inne" w formie 3d. W tle rozsypane są czarne sześciany.

Inne Brzmienia w kwarantannie: CZAS | Playlista na Spotify i YT

Czas bez muzyki to czas stracony. Dlatego nie trać ani chwili i odpal naszą najnowszą, środową playlistę. Dziś temat nie cierpiący zwłoki – CZAS 

W związku ze stanem epidemii wychodzimy z założenia, że tylko muzyka może nas w tym szaleństwie uratować. Dlatego co środę dajemy Wam w prezencie tematyczną playlistę z kawałkami zespołów, które do tej pory wystąpiły na Innych Brzmieniach. Zgodnie z umową, kolejna kwarantannowa playlista w środę za tydzień.


Przesłuchaliście już całe Spotify dwa razy? Muzyka na YouTube nie kryje przed Wami tajemnic? A może algorytmy największych gigantów płatają Wam figle i podsuwają muzykę, której wcale nie chcecie słuchać? I tu, całe na biało, wkraczają Inne Brzmienia! Co środę dostaniecie od nas świeżutką playlistę przygotowaną na podstawie utworów artystów, którzy zagrali na lubelskim festiwalu. Każda z nich będzie poświęcona innemu tematowi.


CZAS na Spotify:

CZAS na YouTube:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept

Data

08 kwietnia 2020
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Go to Top