window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na grafice dominują trzy kolory: czarny, różowy i biały. Na czarnym tle widzimy różowo-białą babeczkę z papryczką chilli. W lewym górnym rogu biały napis "Inne" w formie 3d. W tle rozsypane są czarne sześciany.

Inne brzmienia w kwarantannie: SMAK | Playlista Spotify i YT

Gotowi na kolejną środową playlistę? Dzisiejsze słowo-klucz to SMAK, i to właśnie wokół tego motywu obracają się nasze propozycje. 

Zadbaliśmy, żeby smakowało różnorodnie, więc na playliście m.in. Ministry, Kazik & Kwartet ProForma, Have You Ever Seen The Jane Fonda Aerobic VHS? i jeszcze więcej dobra.

Smacznego!


Przesłuchaliście już całe Spotify dwa razy? Muzyka na YouTube nie kryje przed Wami tajemnic? A może algorytmy największych gigantów płatają Wam figle i podsuwają muzykę, której wcale nie chcecie słuchać? I tu, całe na biało, wkraczają Inne Brzmienia! Co środę dostaniecie od nas świeżutką playlistę przygotowaną na podstawie utworów artystów, którzy zagrali na lubelskim festiwalu. Każda z nich będzie poświęcona innemu tematowi.


SMAK na Spotify:

SMAK na YouTube:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept

Data

29 kwietnia 2020
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Kategoria
Go to Top