window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie śniegowego bałwana ustawionego na zasypanej śniegiem polanie. Bałwan ma czarne oczy, pomarańczowy nos, jego ręce zrobione z patyków są wzniesione w górę. Bałwan ma na sobie różowy szalik.

Instagramowy konkurs na Bałwana | #miastoczułość

Co zrobić z nadmiarem śniegu? Lepcie z nami bałwany! Zakładajcie ciepłe rękawice i ruszajcie na swoje podwórka, zróbcie swojego śnieżnego cudaka i wstawcie jego zdjęcie na Instagram. Twórcy trzech bałwanów, które zadziwią nas najbardziej otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 1000 zł. No to buch, kule w ruch!

Zasady konkursu w skrócie:

Wyjdź z domu i ulep najwspanialszego śniegowego bałwana – może być klasyczny lub totalnie zwariowany. Stawiamy na kreatywność!

Zrób sobie z nim zdjęcie/zdjęcia/krótkie video. Wstaw je jako post na swoim Instagramie. UWAGA! Do opisu posta koniecznie dodajcie #miastoczułość i oznaczcie @warsztatykultury Pamiętaj, że Twój profil musi być publiczny – bez tego nie zobaczymy Twojej pracy.

Obserwujcie na Insta nasz profil instagram.com/warsztatykultury/ bo w piątek 29 stycznia pojawi się na nim post z ogłoszeniem zwycięzców!

Nagrody? Do zdobycia Nagroda Złotego Bałwana – 500 zł i dwie Nagrody Srebrnego Bałwana – po 250 zł.

Uwaga! Bawią się z nami tylko dorośli, co nie oznacza, że bałwana nie mogą wykonać razem z dziećmi.

Na zgłoszenia czekamy do 28 stycznia do 16.00

REGULAMIN

Tagi:

Data

26 - 28 styczeń 2021
Zakończone!

Czas

12:00 - 16:00
Go to Top