window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Czarno-biała grafika składająca się z różnych abstrakcyjnych obrazków.

Jak będę duża, zostanę… GRAFICZKĄ | Zabawa z szablonami

Podczas warsztatu uczestniczki uwolnią kreatywność za pomocą abstrakcyjnych form. Będzie to próba otwarcia się na przypadkowość. Inspirując się twórczością Wassilego Kandinskiego podążymy za nieprzedstawieniowymi formami i spróbujemy odnaleźć w nich wartości, doceniając rolę swobody podczas tworzenia oraz zauważając mnogość rozwiązań, które dają nam szablony i sprej.

UWAGA!!! Szablony wykonywać będziemy przy użyciu ostrych nożyków introligatorskich.


Prowadzenie:
Klaudia Kozińska

Kiedy: 12 grudnia, godz. 11.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala medialabowa
Dla kogo: dziewczyny w wieku 11-18
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online, liczba miejsc ograniczona

 

Klaudia Kozińska – graficzka, plakacistka, projektantka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z dyplomem z projektowania książki oraz malarstwa. Na co dzień zajmuje się wycinaniem, rysowaniem i malowaniem. Wybiera klasyczne narzędzia takie jak kredka, ołówek, marker, kolorowy papier, tusz. Fascynuje się formami nieprzedstawiającymi i ich emocjonalnym odbiorem. W swoich pracach często wykorzystuje zsyntezowane, abstrakcyjne kształty. Autorka tegorocznej identyfikacji wizualnej Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie. Współpracuje m. in. z Wydawnictwem Dwie Siostry, Fundacją Herstory czy Magazynem Wizje. 

https://www.instagram.com/kklaudiakkozinska/

 

Data

12 grudnia 2021
Zakończone!

Czas

11:00

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala medialabowa, I piętro
Go to Top