window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Grafika przedstawia czerwone sylwetki ludzi i zwierząt, którzy chodzą dookoła zarysu domu. Wszystko jest na białym tle.

Krajobraz (nie)podzielny | Warsztaty linorytu dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat na warsztaty, podczas których za pomocą pieczątek stworzymy grafiki, które będzie można zabrać do domu.

Opis wydarzenia

Warsztaty zatytułowane Krajobraz (nie)podzielny towarzyszą wystawie pod tym samym tytułem i zostały przygotowane jako zajęcia, podczas których pokażemy, jak technikę linorytu można wykorzystywać w trakcie zabaw z dzieckiem. Przy pomocy pieczątek-matryc, stworzonych przez artystkę oraz dzieci i ich opiekunów, będziemy wykonywać prace plastyczne. W trakcie warsztatów będziemy też rozmawiać na temat stawiania i budowania granic, w przenośni oraz w przestrzeni fizycznej, zarówno w odniesieniu do własnego ciała, jak i najbliższego otoczenia, społeczeństwa i świata. Każdy z nas jest bowiem inny, ale wszyscy pragniemy żyć po bezpiecznej stronie granicy.

Informacje praktyczne

Prowadzenie: Justyna Sokołowska
Kiedy: 15 stycznia 2022, godz.10:30
Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Dla kogo: dzieci w wieku od 5 do 12 lat wraz z pełnoletnim opiekunem
Zapisy: udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy przez formularz online 

Biogram prowadzącej

Justyna Sokołowska – (ur.1983 r.) absolwentka wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się głównie projektowaniem książek. Jej opracowania graficzne zdobywają nagrody w konkursach w Polsce i za granią. Współpracowała z wydawnictwami takimi jak Bosz czy Dwie Siostry.

Sprawdź również

Krajobraz (nie)podzielny | Tomasz Bielak/Justyna Sokołowska – wystawa

Data

15 stycznia 2022
Zakończone!

Czas

10:30

Więcej informacji

Zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, II piętro
Kategoria
Go to Top