window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na szklanej skrzyni leży telefon z włączonym aparatem skierowanym na zdjęcia znajdujące się w skrzyni. Kobieta stoi obok, w ręce trzyma monety.

Kreatywne warsztaty animacji poklatkowej | Sztuka Wrażliwości

Zapisy

Opis wydarzenia

Chcesz dowiedzieć się, jak kreatywnie korzystać z telefonu? A może interesujesz się filmem i animacją, a nie wiesz, jak zacząć robić własne filmiki? Jeśli tak, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!
Serdecznie zapraszamy młodzież na kreatywne warsztaty z animacji filmowej. Będzie to cykl dwóch spotkań, podczas których młodzi filmowcy nauczą się podstawowych zasad animacji na bazie aplikacji na urządzenia mobilne oraz kreatywnego sposobu wykorzystania telefonu komórkowego i darmowych aplikacji do stworzenia efektownej animacji wzbogaconej o efekty specjalne. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą krótki filmik animowany, w pełni zrealizowany przy pomocy telefonu komórkowego. Od zdjęć poklatkowych, po udźwiękowienie i postprodukcję materiału. Z Animusz Studio zaanimują dosłownie wszystko! Chętnych do udziału w warsztatach prosimy o zabranie ze sobą takich przedmiotów jak np. Lego, rysunki, skany zdjęć, prześwietlenia oraz telefon komórkowy. Do zobaczenia na planie!

Warsztat przyjazny autyzmowi.

Informacje praktyczne

Kiedy: 5 i 6 listopada 2022, godz. 11.00
Gdzie:
Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Dla kogo: młodzież w wieku 10–17 lat. Szczególnie zapraszamy osoby w spektrum autyzmu.
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram wydarzeń:

5 i 6 listopada 2022 | Kreatywne warsztaty animacji poklatkowej

13 listopada 2022| Spektakl rodzinny Frajda, granda, bzik – Kolekttacz

13 listopada 2022 | Warsztat rodzinny „Ku bliskości”

13 listopada 2022| Warsztat rodzinny „Ślady” Kolekttacz po spektaklu Frajda, granda, bzik

23 listopada 2022 | Zrozumieć autyzm | Film „X+Y”

29 listopada 2022 | Autyzm, jesteśmy tu! | film Nadzwyczajni

O projekcie:

Sztuka wrażliwości to cykl wydarzeń, warsztatów, webinarów o charakterze integracyjnym i edukacyjnym skierowany do dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu oraz ich rodzin i bliskich. Organizatorem projektu są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotypy organizatorów

Data

06 listopada 2022
Zakończone!

Czas

11:00 - 14:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Go to Top