window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Grafgia z fioletowym potworem, który czyta książkę.

Książka na nowo | Warsztaty z Florentyną Nastaj

ZAPISY

Opis wydarzenia

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty, podczas których każdy uczestnik/uczestniczka będzie miał/miała okazję stworzyć własną, tajemniczą książkę. Będziemy używać starych, niechcianych książek, które nie miałyby szansy na bycie czytanymi i dołączonymi do domowej kolekcji. Książki te posłużą nam jako kapsuła do świata naszej wyobraźni. Będziemy je ciąć i kleić, aby stworzyć w nich przestrzeń do wypełnienia naszymi kolorowymi ilustracjami i światłem.

Prowadzący
Florentyna Nastaj – absolwentka malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS. Maluje obrazy, wykonuje rysunki, rzeźby ceramiczne, a także projektuje plakaty i książki dla wydawnictw dla najmłodszych. Jest laureatką konkursu na Najpiękniejszą Książkę Roku. Współpracuje z instytucjami kultury w Lublinie oraz pracuje jako projektantka graficzna w Galerii Labirynt.

Informacje praktyczne

Kiedy: 11 lutego 2023 r., godz. 11.00–13.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku 10–15 lat
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN

Wydarzenia opatrzone literą e na grafice oznaczają wydarzenia edukacyjne

Polecamy także

12 lutego 2023 | Jak uszyć książkę?

Data

11 lutego 2023
Zakończone!

Czas

11:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, II piętro
Kategoria
Go to Top