window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Obraz przedstawia dwoje muzyków, mężczyznę i kobietę, śpiewających do mikrofonu na scenie podczas koncertu.

Alexander Hacke & Danielle de Picciotto | Z archiwum Innych Brzmień

Opis

W poniedziałek z archiwum Innych Brzmień wyciągniemy coś naprawdę magicznego :) Fragment świetnego koncertu Alexandra Hacke i Danielle de Picciotto na Innych Brzmieniach 2019. Premiera jak zawsze, o 16:00. Nasłuchujcie, oczekujcie, a i o przypomnieniu nie zapomnijcie. ;)

Premiera w poniedziałek 1 czerwca o 16:00 na fanpage’u Inne Brzmienia. Oglądajcie z nami na żywo i dajcie znać jak się podoba! 😎

Link do premiery: https://www.facebook.com/innebrzmienia/videos/266588364490617/

W obliczu koncertowej posuchy ratujemy Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszamy na premierę nieemitowanego do tej pory materiału video z zeszłorocznej edycji festiwalu.

Pozostałe nagrania z archiwum Innych Brzmień 2019:

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

O artystach

Alexander Hacke i Danielle de Picciotto tworzą od lat prawdziwie unikalny duet, łącząc ze sobą różne estetyki i style muzyczne. Ich twórczość wykracza zresztą śmiało poza samą kategorię muzyki, ponieważ artyści czerpią inspiracje zarówno z literatury, sztuk wizualnych, poezji, jak i z dźwięków i obrazów zaczerpniętych wprost ze świata natury. Zresztą każde z nich jest dziś prawdziwą legendą w sferze niezależnej kultury europejskiej. Danielle poza wykorzystaniem skrzypiec i pianina słynie też z wirtuozerskiej gry na wyszukanych, oryginalnych instrumentach, jak np. lira korbowa czy cytra akordowa. Przez lata udzielała się w wielu zespołach, jak choćby Crime and the City Solution czy Space Cowboys. Z kolei Alexander znany jest przede wszystkim jako basista i jeden z założycieli kultowej grupy Einstürzende Neubauten. Do Lublina duet zawitał w 2019 roku.

Data

01 czerwca 2020
Zakończone!

Czas

16:00 - 16:30

Więcej informacji

Fanpage Innych Brzmień
Kategoria
Go to Top