window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie przedstawia 3 muzyków muzyki metalowej podczas koncertu. Ubrani są na czarno, wszyscy maja długie włosy i skupiają swoją uwagę na grze na gitarach elektrycznych. W tle czerwone światło sceniczne.

Ministry | Z archiwum Innych Brzmień

Opis

Wielu czekało, wielu dopytywało. Wreszcie jest! Zapraszamy na niepublikowany fragment koncertu Ministry na Innych Brzmieniach 2019 i krótki wywiad z członkami zespołu!

Premiera w poniedziałek, 26 maja o 16:00 na fanpage’u Inne Brzmienia. Oglądajcie z nami na żywo i dajcie znać jak się bawicie! 😎

Link do premiery: https://www.facebook.com/innebrzmienia/videos/966294493829391/

W obliczu koncertowej posuchy ratujemy Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszamy na premierę nieemitowanego do tej pory materiału video z zeszłorocznej edycji festiwalu.

Pozostałe nagrania z archiwum Innych Brzmień 2019:

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

O zespole

Zespół, założony w 1981 roku w Chicago, uznawany jest za prekursora industrial metalu oraz jedną z absolutnie najważniejszych grup w historii amerykańskiej sceny niezależnej. Na przełomie lat 80. i 90. znakiem rozpoznawczym Ministry stało się m.in. łączenie sampli z żywym brzmieniem gitar oraz partiami bębnów generowanymi przez charakterystyczny dla grupy automat perkusyjny. Do kanonu w swoim gatunku weszły też wtedy przełomowe dla zespołu albumy: „The Land of Rape and Honey”, „The Mind Is a Terrible Thing to Taste”, a przede wszystkim słynny „Psalm 69” – do dziś największy bestseller w historii grupy. Jednak poza unikatowym brzmieniem i koncepcją artystyczną, Ministry jest też od lat postrzegane jako formacja głośno, odważnie i bezkompromisowo deklarująca swoje poglądy. Ministry, dowodzone od początku przez charyzmatycznego frontmana Ala Jourgensena, przyjechało do Lublina na jedyny polski koncert w 2019 roku.

Data

25 maja 2020
Zakończone!

Czas

16:00 - 16:30

Więcej informacji

Fanpage Innych Brzmień
Kategoria
Go to Top