window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie przedstawia chłopaka przy mikrofonie

Loop Lublin na jazzowo!

Opis 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym charakteryzuje się rytm synkopowy albo po prostu nudzisz się i chcesz poznać nowych ludzi – stwórz z nami piosenkę i nagraj ją w profesjonalnym studio nagraniowym!

Będzie jazzowo i rozrywkowo. Zapraszamy wszystkich śpiewających i grających w wieku od 7 do 15 lat do wspólnej muzycznej przygody pod okiem Michała Iwanka i instrumentalistów.

Informacje praktyczne

Kiedy:
19 listopada, godz. 16.00
20 listopada godz. 10.00
21 listopada godz. 11.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala medialabowa – I piętro oraz studio nagraniowe
Zapisy: warsztaty przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat, udział bezpłatny, zapisy za pośrednictwem formularza online, decyduje kolejność zgłoszeń

Prowadzący

Prowadzenie: Michał Iwanek – pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny. Absolwent kierunku Edukacja Artystyczna na UMCS w Lublinie (I stopień) oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (II stopień). Studiował fortepian jazzowy u Wojciecha Niedzieli i Łukasza Ojdany. Prowadzi klasę fortepianu na Wydziale Instrumentalistyki i Wokalistyki Jazzowej w Szkole Muzycznej im. T. Szeligowskiego w Lublinie. Jest wykładowcą kierunku Jazz i Muzyka Estradowa UMCS w Lublinie.

 

Warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.

Orzeł RP oraz logo Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

 

 

Data

21 listopada 2021
Zakończone!

Czas

16:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala medialabowa, I piętro
Go to Top