window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Logo projektu Masterklasy.

Promowanie działalności rzemieślniczej na Facebooku | Masterklasy

Opis

Działalność tradycyjnych rzemieślników może znaleźć dla siebie miejsce także w Internecie. By w pełni skorzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą taka promocja, warto wiedzieć o niej więcej. W czasie sobotnich warsztatów dowiemy się, jakie szanse daje nam stworzenie i regularne prowadzenie swojej strony na Facebooku. Zastanowimy się, jakimi treściami ją wypełnić, tak by była atrakcyjna dla odbiorów oraz o czym warto pamiętać przy codziennym jej prowadzeniu.

Informacje praktyczne

Prowadzenie: Małgorzata Herman

Kiedy: 19 czerwca (sobota), godz. 10.00-16.00, w tym godzinna przerwa między 12.30 a 13.30

Gdzie: warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom

Zapisy: Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz online

***

Małgorzata Herman – założycielka Projektu Pracownie, portalu o współczesnym obliczu rzemiosła oraz współzałożycielka i wiceprezes Stowarzyszenia NÓW. Nowe Rzemiosło. Autorka wywiadów i tekstów o powrocie do tradycyjnych technik wytwarzania. Zaangażowana w działania na rzecz nowych rzemieślników. Współpracuje z organizacjami w Polsce i zagranicą, które promują ręczne wytwórstwo.

***

Projekt „Masterklasy” w pierwszej kolejności kierujemy do rzemieślników i twórców ludowych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje związane z prowadzeniem działalności na współczesnym rynku. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach poprosimy o wypełnienie szczegółowej ankiety poświęconej tematyce wybranych zajęć. Pozwoli ona prowadzącym dostosować program zajęć do konkretnej grupy uczestników i do ich potrzeb.

Data

19 czerwca 2021
Zakończone!

Czas

10:00 - 16:00

Więcej informacji

Zapisy
Go to Top