window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
grafika promująca wydarzenie na ciemnofioletowym tle z jasnoniebieskimi narożnikami. Na środku słowa Miasto Movie poleca

Miasto Movie poleca

Startujemy z nowym cyklem rekomendacji i poleceń filmowych w formule coczwartkowych live streamingów na kanale Warsztatów Kultury na Facebooku!

Opis

Mijający rok był bardzo trudny dla świata kina. Pandemia Covid-19 sparaliżowała sektor produkcji filmowej i ograniczyła do minimum możliwości prezentacji i odbioru filmów w kinach czy na festiwalach filmowych. Z drugiej strony obserwujemy wzrost znaczenia Internetu oraz serwisów streamingowych. Niestety, widz coraz częściej gubi się w bogatej, ale też zróżnicowanej merytorycznie i jakościowo ofercie.

W związku z zamknięciem kin i instytucji kultury zmuszeni byliśmy zawiesić także tak lubiany przez publiczność cykl Miasto movie. Patrząc z optymizmem w przyszłość, mamy nadzieję, że w drugiej części roku wrócimy z regularnymi pokazami kuratorskimi dla naszych widzów, a tymczasem startujemy z nowym cyklem rekomendacji i poleceń filmowych w formule coczwartkowych live streamingów na kanale Warsztatów Kultury na Facebooku.

Będziemy w nim podpowiadać naszym widzom, co interesującego i wartościowego można obejrzeć w poszczególnych kategoriach filmowych. Jak zwykle skupimy się zarówno na nowościach, jak i na zapomnianych perełkach sprzed lat, zapraszając widzów w międzygatunkową, kinową podróż. Postaramy się dostarczyć w naszych materiałach wideo wiedzy filmoznawczej i tej z zakresu historii kultury. Zadbamy także o walor rozrywkowy, bo nigdy nie można być do końca pewnym, jak się potoczy wejście na żywo.

Informacje praktyczne

Kiedy: od 11 lutego w każdy czwartek, godz. 15.30

Gdzie: Facebook Warsztatów Kultury

Data

29 kwietnia 2021
Zakończone!

Czas

15:30

Więcej informacji

Facebook
Go to Top