window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
kolorowe tło, w lewym dolnym rogu logo Warsztatów Kultury, w prawym dolnym rogu napis #kulturaonline Miastoczułość: porozmawiajmy o mieście

Miastoczułość: porozmawiajmy o mieście | Sensualne Miasto | spotkanie online

Opis

Zapraszamy na cykl spotkań z wykładowcami Instytutu Badań Przestrzeni Publicznej (ASP w Warszawie). Zajmiemy się szeroko rozumianą tematyką miejską, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni publicznej.
Projekt jest skierowany do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje naukowe kompetencje i poznać specyfikę działania w różnych obszarach miejskich aktywności.
Spotkania odbędą się w aplikacji ZOOM.


Informacje praktyczne

I spotkanie: Sensualne miasto
Kiedy: 23 listopada (poniedziałek), godz. 16.30
Prowadzenie: dr Monika Weychert
Udział bezpłatny, zapisy za pośrednictwem formularza online:
https://forms.gle/b3Dkwa1akRqMioZz5


dr Monika Weychert – adiunkt i kierowniczka katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SAN Warszawa (z tą uczelnią związana od 2015 roku). Od 2016 roku współpracuje również z Instytutem Badań Przestrzeni Publicznej ASP w Warszawie. W Toruniu prowadziła m.in. niezależną lotną galerię, była związana z warszawską Galerią Foksal i Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni – Oddziałem Muzeum Narodowego w Warszawie. Kuratorka kilkudziesięciu wystaw. Wieloletnia współpracownica TVP Kultura; autorka artykułów publikowanych w kilkunastu tytułach pism naukowych i krytycznych, a także katalogach wystaw, redaktorka książek, członkini AICA.

Data

23 listopada 2020
Zakończone!

Czas

16:30 - 18:00

Więcej informacji

ZAPISY
Go to Top