window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie ilustracyjne przedstawia stół, instrumenty muzyczne oraz przybory do pisania

ODWOŁANE | Muzyka Plastyka: FOTOmusicon

Opis 

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na zajęcia w ramach cyklu „Małe Inne Brzmienia” realizowane przez Fundację Kultura Enter. To autorski program edukacyjny polegający na oswajaniu dzieci i młodzieży z dźwiękiem, różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazujący, że muzyka to bogate terytorium poznawcze, stwarzające ogromne pole dla pasjonującej zabawy. Wszystkie warsztaty mają charakter praktyczny i nastawione są na wzmacnianie twórczego potencjału uczestników.

Tym razem zapraszamy w świat muzyki barokowej. Usłyszymy muzykę Vivaldiego i Bacha, dowiemy się co to sonata, fuga i suita. Podsumowaniem warsztatów będzie sesja fotograficzna uczestników w stylizacjach z epoki.

Informacje praktyczne

Kiedy: 9 listopada 2020, godz. 11.00

Gdzie: ul. Herberta 14

Dla kogo: uczestnicy 15+, od 150 cm wzrostu

Prowadzący: Kinga Szczypek, Ignac Tokarczyk

Zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury. Zajęcia są bezpłatne.

REGULAMIN

Uwaga! Spotkanie będzie prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z przepisami dotyczącymi czerwonej strefy COVID-19.

Warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.

Data

09 listopada 2020
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

ul. Herberta 14
Go to Top