window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na ciemnym tle widać twarz mężczyzny oraz psa. Na środku napis Miasto Movie.

Na łonie natury | Miasto Movie

Opis

reż. Howard Deutch, czas 91’, 1988 r.

Żelazny klasyk komediowy z lat 80. ze świetnym scenariuszem Johna Hughesa (ojca m.in. tak kultowych serii jak „Kevin sam w domu” czy „W krzywym zwierciadle”). W obsadzie zaś prym wiodą największe gwiazdy tego gatunku, w tym John Candy, Dan Aykroyd czy Annette Bening. Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy poczciwy i dobroduszny Chet wyjeżdża wraz z rodziną na zasłużone wakacje do leśnego kurortu. Bohater marzy o odpoczynku na łonie kojącej przyrody. Niespodziewanie dla wszystkich, już na początku urlopu, na miejscu zjawia się też Roman, szalony i nieprzewidywalny szwagier głównego bohatera. Od tej chwili sytuacja wymyka się całkowicie spod kontroli, a jedne komiczne wydarzenie pociąga za sobą kolejne, aż do zaskakującego finału. 

Informacje praktyczne

Kiedy: 19 stycznia 2022, godz. 19:00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro.

Wstęp wolny. 

 

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19

Drodzy uczestnicy, zapewne słyszeliście o aktualnych zmianach w przepisach dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych podczas pandemii COVID-19 i chcielibyście wiedzieć jak to wpłynie na Wasz udział w naszych koncertach / pokazach filmowych czy spotkaniach.
Zapraszamy absolutnie WSZYSTKICH do udziału w naszym wydarzeniu w bezpieczny i zgodny z przepisami sposób:
1. pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki, której noszenie będzie wymagane na terenie Warsztatów Kultury
2. jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID tj. jeden z następujących dokumentów umożliwiających niewliczanie Cię w ustanowione limity widzów tj.:
– certyfikat szczepienia, – certyfikat o negatywnym wyniku testu – certyfikat ozdrowienia
weź go ze sobą i pokaż obsłudze przy wejściu do sali. Osoby z takim zaświadczeniem wchodzą bez limitu związanego z bezpieczeństwem covidowym

3. udział w wydarzeniu mogą wziąć także osoby, które nie posiadają żadnego z powyższych certyfikatów, natomiast może zdarzyć się sytuacja, kiedy osiągniemy limit i dlatego warto przyjść wcześniej. Nowe przepisy pozwalają nam wpuścić do siedziby określoną liczbę osób, które zaświadczenia o szczepieniu nie posiadają.
4. jeśli masz objawy przeziębienia, zostań w domu.
Prosimy o wyrozumiałość i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nowe obostrzenia nie wpłynęły negatywnie na odbiór kultury 🙂

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

 

Więcej informacji o cyklu Miasto Movie

 

Tagi:

Data

19 stycznia 2022
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a - sala widowiskowa, II piętro
Kategoria
Go to Top