window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Portret Pepe.

Pepe. | Strefa Innych Brzmień

Opis wydarzenia

W czwartek, 18 sierpnia, zapraszamy do Bałaganu na pełen emocji koncert artysty i producenta muzycznego – Pepe. Tego wieczoru usłyszymy zarówno utwory nostalgiczne, jak i melodie z pogranicza rapu, house’u, post-dubstepu, UK garage czy field-recordingu.

Biografia artysty

Pepe. to producent muzyczny związany z U Know Me Records, który nagrywa i tworzy nostalgiczne utwory w klimatach lo-fi. Wychodzi poza ramy własnej wyobraźni, grzebiąc w dźwiękach każdego bliskiego mu gatunku: od rapu po field-recording. Jego charakterystyczny styl wybrzmiewa zarówno w autorskich produkcjach, jak i w remiksach dla innych wykonawców. Artysta ma na koncie współpracę m.in. z Flirtini („Places Without Things EP” i kompilacje „Heartbreaks & Promises” vol. 3 i 4, na których współtworzył utwory z Igo oraz Izą Lach), zespołem Rasmentalism, Sonarem, Kamilem Pivotem, Himalaya Collective, Sarmacją oraz Nelą. Występował m.in. na Enea Spring Break, Opener Festival, World Wide Warsaw i Slot Art Festival. W 2019 roku został nominowany w Konkursie Nagród Klubowych „Łowcy” w kategorii Producent/Artysta (House/Elektronika/Techno), a rok później Radio Kampus wyróżniło go umieszczeniem na liście „Tak Brzmi 2020”. Debiutancki album „Afterimages” ukazał się we wrześniu 2020 roku nakładem U Know Me Records. 27 maja 2022 roku został wydany drugi album artysty – „Escapism”.

Informacje praktyczne

Kiedy: 18 sierpnia, godz. 20.00

Gdzie: Grodzka 5a, Bałagan – patio

Wstęp wolny

Data

18 sierpnia 2022
Zakończone!

Czas

20:00

Lokalizacja

Bałagan - patio
ul. Grodzka 5a
Go to Top