window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
uśmiechnięte dziecko w pomarańczowej kurtce i czapce dodaje bałwanowi nos z marchewki. Rozgwieżdżone niebo, wokół pełno śniegu. W lewym górnym rogu hasztag kultura online. W prawym górnym rogu płatek śniegu z napisem Zimowa Majsternia.

Portrety rodzinne | Zimowa Majsternia

Opis

Zapraszamy całe rodziny do zabawy w fotograficzne atelier. Zadaniem dzieci będzie przygotowanie aranżacji przestrzeni, rekwizytów i stylizacji dla wszystkich domowników. Rodziców poprosimy o zagłębienie technicznych szczegółów fotografii, by wykonane zdjęcia były odpowiednio doświetlone i jak najlepszej jakości. Później nasz fotograf Roman Krawczenko zamieni nadesłane przez Was zdjęcia w stylowe portrety wykonane w przedwojennej technice odbitki stykowej. Papierowe fotografie będzie można odebrać w sekretariacie Warsztatów Kultury w Lublinie, a elektroniczne wersje zdjęć zostaną opublikowane w stworzonej specjalnie na tę okazję galerii na portalu Facebook.

Prowadzenie: Roman Krawczenko

Informacje praktyczne

Kiedy: czekamy na Wasze zdjęcia do 10 stycznia 2021

Dla kogo: całe rodziny

Zapisy: Udział bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online 

REGULAMIN

Data

28 grudnia 2020 - 10 stycznia 2021
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Zapisy

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top