window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Grafika z robotem na różowym tle.

Roboty Lema ǀ Warsztaty dla dzieci

Opis

Zapraszamy na kosmiczne warsztaty dla dzieci! Znani w całej galaktyce konstruktorzy Trurl i Klapaucjusz wyruszyli w stronę odległych gwiazdozbiorów, ale w pracowni zostawili bałagan. Dokończ za nich pracę i zbuduj maszyny myślące. Zadanie nie będzie łatwe. Konstruktorzy odlecieli w pośpiechu i nie zdążyli przekazać ci żadnych wskazówek, a tylko skrzynie pełne części i kilka puszek kolorowej farby.

Prowadzenie: Robert Czajka

Informacje praktyczne

Kiedy: 28 listopada 2021, godz. 11.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, drugie piętro

Dla kogo: dzieci 6-12 wraz z dorosłymi opiekunami

Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online 

Bios

Robert Czajka (http://robertczajka.pl/)  – malarz, grafik, ilustrator. Zajmuje się też projektowaniem zabawek dla dzieci (ringoringo.pl). Mieszka i pracuje w Warszawie. Zdobywca nagród: „Książka Roku 2018” w kategorii ilustracje i koncepcja graficzna za projekt książki „Wszystko widzę jako sztukę” — w konkursie organizowanym przez Polską Sekcję IBBY, złota nagroda European Design Awards za projekt książki „Architekturki — powojenne budynki warszawskie” (2016), srebrna nagroda w konkursie ED—awards za projekt zabawki „Papierowe miasto” (2011), srebrna nagroda ED—awards za projekt czasopisma „Czarodziejska Kura”, Must Have 2011 za projekt zabawki „Papierowe miasto”. Autor wystaw: wystawa stała w Galerii wzornictwa polskiego w Muzeum Narodowym w Warszawie (zabawka „Papierowe miasto”), „Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989” — Muzeum Narodowe w Krakowie (2018), Polish Design: in the Middle of (2015), Eye on Poland (Tokio, 2016), Must Have from Poland (Hong Kong, 2013), Peek—a—boo (Reykjavík, 2017), Design Dialogue (São Paulo, 2017). „Papierowe miasto” znalazło się też w książce „Zaprojektowane. Polski dizajn 2000–2013”.

 

 

Data

28 listopada 2021
Zakończone!

Czas

11:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, II piętro

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top