window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Obrazek na ścianie. Ludzie otoczeni są drzewami i ptakami.

Rysowanie z Tarkawianem | Biopolis

Zapisy 

Opis wydarzenia

Zapraszamy na warsztaty z Mariuszem Tarkawianem – artystą, którego głównym narzędziem pracy jest ołówek. Tarkawian rysuje na czym się da i gdzie się da, pokrywa rysunkami nie tylko sterty papieru, lecz także ściany galerii sztuki oraz korytarze i sufity różnych instytucji kultury. Tworzy niepowtarzalne kompozycje. Inspiruje się otaczającym światem, historią sztuki, mediami, przyrodą i swoją nieskrępowaną wyobraźnią. Artysta z dystansem, empatią oraz poczuciem humoru dokumentuje rzeczywistość, zaskakując swoją pomysłowością i techniką. Podczas warsztatów uczestnicy będą wspólnie kolorować i wzbogacać o nowe elementy reportaż rysunkowy „Syzygium: Praktyki Aktywnej Nadziei”  Mariusza Tarkawiana.

Informacje praktyczne

Kiedy:
28 stycznia 2024 r., godz. 11.00–12.30 – I grupa  
29 stycznia 2024 r., godz. 16.00–17.30 – II grupa
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – korytarz
Dla kogo:
dzieci w wieku 5–12 lat wraz z pełnoletnimi opiekunami
Zapisy: przez formularz online
, udział bezpłatny

Polecamy

Zobacz mural „Syzygium: Praktyki Aktywnej Nadziei”  Mariusza Tarkawiana, który zdobi ścianę w holu wejściowym do Warsztatów w Lublinie na Grodzkiej 7. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Wstęp wolny. Mural będzie dostępny do 26 stycznia 2024 w pierwotnej wersji stworzonej przez artystę, a do 31 stycznia 2024 już z dodatkami od młodych uczestników warsztatów.

Data

29 stycznia 2024
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:30

Więcej informacji

zapisy

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 7
Kategoria
Go to Top