window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Na zdjęciu trzech muzyków o egzotycznej urodzie. Mężczyźni grają koncert w namiocie, widać takie intstrumenty jak perkusja, wiolonczela, fortepian.

Shalosh | Z archiwum Innych Brzmień

Opis

W obliczu koncertowej posuchy ratujemy Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszamy na premierę nieemitowanego do tej pory fragmentu koncertu z zeszłorocznej edycji festiwalu.

Informacje praktyczne

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 – Shalosh
Premiera o 16:00 na fanpage’u Inne Brzmienia. Oglądajcie z nami na żywo i dajcie znać jak się podoba! 😎


Pozostałe nagrania z archiwum Innych Brzmień 2019:

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

W programie Innych Brzmień nie mogło zabraknąć także jazzu, który reprezentować będzie tym razem m.in. izraelska formacja Shalosh. Trio wykorzystuje klasyczne jazzowe instrumentarium, czyli piano, kontrabas i bębny, jednak ich muzyczne wycieczki wychodzą daleko poza standardowe ramy gatunku. Pozostając w jazzowej konwencji, Shalosh sięga bowiem skutecznie po brzmienia afrykańskie oraz bliskowschodnie. Dużo w ich twórczości swobodnej improwizacji i zabawy formą. Słychać tu zarówno echa pustynnego bluesa, progresywnego rocka, jak i puszczenie oka do klasycznych hymnów popkultury, choćby w brawurowej interpretacji „You’ll never walk alone”. Wirtuozeria wykonania w połączeniu z szerokimi zainteresowaniami i „otwartymi głowami” artystów sprawiają, że Shalosh jest dziś jednym z najbardziej interesujących zespołów na niezwykle bogatej współczesnej scenie jazzowej Izraela.

Data

11 maja 2020
Zakończone!

Czas

16:00

Więcej informacji

Fanpage Innych Brzmień

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top