window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Ilustracja rysunkowa. Na zielonym tle stoją cztery nogi słonia. Jedną z nich obejmuje para. Pomiędzy nogami są też dwa drzewa i fontanna.

Słoń odzyskany | Rodzinne warsztaty w ramach wystawy Regał

ZAPISY

Opis wydarzenia

Zapraszamy do rodzinnej zabawy plastycznej na podstawie książki „Był sobie słoń”. Wspólnie z jej autorką – Dominiką Czerniak-Chojnacką – zastanowimy się czy można nie zauważyć słonia, który żyje w mieście i pobudzimy naszą kreatywność wyobrażając sobie jego wygląd. Wspólnie stworzymy miejskiego słonia z… odzysku. Użyjemy butelek, rurek, kubeczków, folii, rury i dużej ilości taśmy. Będzie się działo! I trąbiło!

Prowadzenie

Dominika Czerniak-Chojnacka –grafik ilustrator, plakacista; doktor sztuk pięknych (2018), asystentka w Pracowni Ilustracji Wydawniczej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, magister etnologii i antropologii kulturowej (2016), z zawodu muzyk instrumentalista, podyplomowo pedagog. Koordynatorka i pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu promującego niewydane książki autorskie „Regał – spotkania z książką autorską”.

Informacje praktyczne

Kiedy: 5 lutego 2023 r., godz. 12:00 – 14:00
Gdzie:
Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Dla kogo
: dla dzieci od 5 lat wraz z pełnoletnim opiekunem
Zapisy:
obowiązują zapisy przez formularz online, udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Wydarzenie organizowane jest w nawiązaniu do wystawy, którą możecie zobaczyć w Warsztatach Kultury. Zapraszamy na Projekt Regał.   

Wydarzenia opatrzone literą e na grafice oznaczają wydarzenia edukacyjne

Data

05 lutego 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 14:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala wystawowa, II piętro
Go to Top