window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Zdjęcie z koncertu na festiwalu Inne Brzmienia. Widoczna od tyłu publiczność pod sceną, na scenie zespół i niepokojaca scenografia.

Solo Ansamblis | Z archiwum Innych Brzmień

Opis

Solo Ansamblis – kwartet mocno inspirujący się brzmieniami w duchu Bauhaus, Tuxedomoon czy też Killing Joke. Artyści operują na pograniczu muzyki z nurtów new wave, cold wave oraz electro i new romantic. Co charakterystyczne, grupa łączy to wszystko z działaniami teatralnymi i performatywnymi, a podczas swoich występów wykorzystuje często projekcje video, rozbudowaną scenografię czy kostiumy. Na Innych Brzmieniach w Lublinie gościli w 2019 roku. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów z tego koncertu.

Informacje praktyczne

Premiera w poniedziałek 8 czerwca o 16:00 na fanpage’u Inne Brzmienia. Oglądajcie z nami na żywo i dajcie znać jak się podoba! 😎

Link do premiery: https://www.facebook.com/innebrzmienia/videos/722031535281717/

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

W obliczu koncertowej posuchy ratujemy Was najlepszymi muzycznymi momentami z Innych Brzmień 2019! Co poniedziałek zapraszamy na premierę nieemitowanego do tej pory materiału video z zeszłorocznej edycji festiwalu.

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Pozostałe nagrania z archiwum Innych Brzmień 2019:

Data

08 czerwca 2020
Zakończone!

Czas

16:00 - 16:30

Więcej informacji

Fanpage Innych Brzmień
Kategoria
Go to Top