window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
sprawunki targi wyjątkowych rzeczy, logo sprawunków, obok napis: nabór wystawców. W prawym górnym rogu zdjęcie: ludzie oglądają produkty wystawców

Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy 2022 | nabór wystawców

Przed nami kolejne Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy! To już 5. edycja wydarzenia organizowanego przez Warsztaty Kultury w Lublinie. W siedzibie instytucji, na Grodzkiej 7, już 18 grudnia 2022 r. będzie można kupić wyjątkowe prezenty pod choinkę od najbardziej kreatywnych twórców rękodzieła z Lublina i nie tylko. Właśnie ruszył nabór wystawców!

Kogo szukamy?

Do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców zapraszamy wszystkich kreatywnych – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych przedmiotów. Biżuteria, świece, ceramika, naturalne kosmetyki, grafiki i obrazy, moda – wszystko, co może stać się bożonarodzeniowym prezentem, będzie mile widziane. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale oceniamy go przez pryzmat jakości, autorskiego charakteru i formatu mieszczącego się pod choinką. Chcemy, aby na stoiskach pojawiły się przedmioty produkowane w pojedynczych egzemplarzach lub bardzo krótkich seriach, które zostały wymyślone i wykonane lokalnie: przez projektantów, artystów, rzemieślników i przedsiębiorców kreatywnych. Wydarzenie odbywa się w Lublinie, ale wystawców zapraszamy z całej Polski.

Dlaczego warto wziąć udział w Sprawunkach jako wystawca?

To już piąta zimowa edycja Sprawunków. Wydarzenie zyskało stałą publiczność, a mieszkańcy Lublina, cenią sobie rękodzieło i czekają z zakupem prezentów pod choinkę właśnie na Sprawunki. Warsztaty Kultury jako organizator zapewniają wystawcom klimatyczną przestrzeń kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Lublinie. Dzięki temu na Sprawunki zaglądają także przechodnie zachęceni gwarem i świąteczną atmosferą wydarzenia.

Sprawunki są doskonałą okazją, żeby spotkać się z kupującymi na żywo, posłuchać opinii, sprawdzić się w kontakcie bezpośrednim i dotrzeć do nowych odbiorców. To też okazja, żeby wymienić się kontaktami z innymi rękodzielnikami, nawiązać nowe współprace lub się zainspirować.

Warsztaty Kultury w Lublinie zapewniają także promocję wydarzenia oraz promocję samych wystawców na Facebooku, Instagramie oraz przez mailing instytucji. Do wyboru masz jeden z dwóch pakietów promocyjnych. Dokładne informacje dostępne w regulaminie wydarzenia.

Podsumowując, Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy to:

  • Udział w dużym wydarzeniu targowym w centrum Lublina;
  • Sprawdzenie się w kontakcie bezpośrednim z odbiorcami;
  • Szansa na nowych wiernych klientów;
  • Inspiracje i wymiana pomysłów z innymi rękodzielnikami;
  • Promocja marki w internecie w kanałach Warsztatów Kultury.

Jak zostać wystawcą Sprawunków?

Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona, więc szykuje się sroga selekcja. Przesyłając zgłoszenie nic jednak nie tracisz, a możesz zyskać. Na chętnych czekamy do 13 listopada 2022 r. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza online umieszczonego na stronie warsztatykultury.pl, gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin wydarzenia.

Do 17 listopada 2022 r. wszyscy aplikujący otrzymają informację zwrotną. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu są łącznie dwa kryteria: potwierdzenie ze strony Warsztatów Kultury o zakwalifikowaniu się do udziału oraz wniesienie opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu w wysokości 123 zł brutto – pakiet basic lub 246 zł brutto – pakiet premium.

Informacje praktyczne dla wystawców:

Nabór: do 13 listopada 2022 r.
Wyniki: 17 listopada 2022 r.
Formularz zgłoszeniowy
Kosztu udziału: 123 zł brutto – pakiet basic lub 246 zł brutto –pakiet premium
REGULAMIN

Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy
Kiedy:
18 grudnia 2022 r., godz. 10.00–18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a i 7
Wstęp wolny dla kupujących

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia są Warsztaty Kultury w Lublinie.

Data

18 października 2022 - 13 listopada 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

ZAPISY
Kategoria
Go to Top