window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Ilustracja graficzna, orientacja pozioma. Przedstawia kolorowe, kwiatki z łodygami i liśćmi na szarym tle. Kształy kwiatów są geometryczne. Łodygi i liście mają rózne odcienie koloru zielonego, płatki kwiatktów są w kolorach: żólty, pomarańczowy, różowy. W lewym górnym rogu logotyp Warsztatów Kultury w kolorze białym.

Stolarka dla Dzikich Dzieci | warsztat dla dzieci

Opis

Serdecznie zapraszamy na twórcze warsztaty pracy z drewnem dla dzieci i rodziców, podczas których dzieci samodzielnie wykonują zabawki z drewna. W trakcie warsztatu dzieci będą pracować z drewnem w naturalnej postaci i używać pełnowymiarowych narzędzi stolarskich, takich jak piły, młotki czy wiertarki. Będą piłować, wiercić i wbijać gwoździe! Z gałęzi, pniaczków i desek powstaną pojazdy, roboty i statki, drewniane obrazy, gry i układanki. Wierzymy, że bezpośredni kontakt z drewnem i wysiłek włożony w jego obróbkę daje radość, satysfakcję i moc! Praca będzie odbywała się w parach rodzic-dziecko. Uwaga! Podczas warsztatu rodzice/ opiekunowie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo dzieci, a także pomagają im i wspierają je w pracy.
Warsztaty prowadzi Anna Bera z pracowni Dzikie Dzieci.

Informacje praktyczne

Kiedy: 6 września, godz. 10.00
Gdzie: Plac Litewski, przed budynkiem Politologii UMCS
Zapisy: udział bezpłatny, zapisy on-line, liczba miejsc ograniczona

REGULAMIN

Data

06 września 2020
Zakończone!

Czas

10:00 - 12:00

Więcej informacji

ZAPISY

Lokalizacja

plac Litewski
Plac Litewski, Lublin

Organizator

Warsztaty Kultury w Lublinie
Go to Top