window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-7BEWBC2VP5');
Czarno-biała fotografia dwóch mężczyzn w czarnej ramce. Napis: Zdrój. 1.09.2023, godz. 19.00, Bałagan, Lublin.

Strefa Innych Brzmień | Zdrój

Opis

ZDRÓJ to polsko-holenderski improwizujący duet na gitarę (Jakub Zasada) i perkusję (Sebastian Jaansen) z Wrocławia. Zespół współtworzy stale fermentującą społeczność muzyków wokół Salki CRK (Kurws, Ukryte Zalety Systemu, Przepych, Atol Atol Atol, Barłóg). Zeszłego lata miała miejsce premiera ich debiutanckiego krążka wydanego przez Fonoradar Records (LP) i Syf Records (MC). Duet porusza się w stylistyce instrumentalnego free punku z elementami krautrocka i noise’u, udowadniając, że swobodna improwizacja to bardziej idea, niż ujęty w ramy gatunek muzyczny.

Informacje praktyczne

Kiedy: 1 września 2023 r., godz. 19.00
Gdzie: Pub Bałagan, ul. Grodzka 5a
Wstęp wolny
FB zespołu

Sprawdź także

22 września 2023 | USO 9001


Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe połączenia. Zawsze staramy się inspirować odbiorców do odkrywania w muzyce czegoś nowego, jednocześnie na pierwszym miejscu stawiając jakość i oryginalność. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.

Data

01 września 2023
Zakończone!

Czas

19:00

Lokalizacja

pub Bałagan
ul. Grodzka 5a, Lublin
Kategoria
Go to Top